Kierownik sali

Oferta pracy dodana przez: Anna Hylka Euworkpower, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Anna Hylka Euworkpower, w dniu: 2021-06-22

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

                                          Kierownik Sali ( Karpacz)

Obowiązki

  • Zarządzanie, motywowanie i szkolenie pracowników,
  • Sporządzanie grafików,
  • Obsługa gości restauracji, dbanie o jakość obsługi klienta,
  • Kontrola nad przestrzeganiem receptur oraz standardów restauracji przez kelnerów,

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży gastronomicznej,
  • Proaktywne podejście do pracy,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Elastyczny grafik,
  • Przyjazny i pomocny zespół,
  • Pracę w centrum Karpacza,

Kontakt tel.; +48 507 928 204

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Karpacz

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 507928204

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJeleniaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty