Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play

Oferta pracy dodana przez: Gracjana Marzec Sliwinska Play, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Gracjana Marzec Sliwinska Play, w dniu: 2022-03-31

Pełna treść ogłoszenia:

Dołącz do naszego zespołu jako:

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play w Dębicy

Twoje zadania:

  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Wyróżniasz się inicjatywą
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)

A dodatkowo:

  • Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną
  • Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie!

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Dębica

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 790005478

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJeleniaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty