Merchandiser/Serwisant Market budowlany Jelenia Góra

Oferta pracy dodana przez: K Korzeniewska, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: K Korzeniewska, w dniu: 2021-03-13

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego Klienta - Lidera w branży farbiarskiej - poszukujemy kandydatów na stanowisko merchandiser/serwisant do obsługi stoiska z farbami.

Zakres obowiązków:

- dbanie o ekspozycję i czystość półek

- zatowarowanie półek zgodnie ze standardami merchandisingowymi

- współpraca z Kierownikiem Działu i Koordynatorem Projektu

- raportowanie wyników pracy poprzez dokumentację fotograficzną

Od kandydatów oczekujemy:

- terminowości

- dokładności

- sumienności

- dyspozycyjności min. 2 razy w tygodniu

Oferujemy:

- pracę na czas trwania projektu z miesięcznym limitem godzin

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- elastyczny grafik, do ustalenia z Koordynatorem Projektu oraz Kierownikiem Działu (minimum 2 razy/tydzień)

- stawkę: 18,30 zł brutto/h

- możliwość współpracy przy kolejnych projektach

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie zgłoszeń na adres email: k.korzeniewska@interia.

Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko,

- nr telefonu,

- deklarowane dni tygodnia i godziny pracy

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Wynagrodzenie: 18,30 brutto/godzina

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 506046544

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJeleniaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty