OEX Cursor: Serwisant ds. instalacji piwnych - Jelenia Góra

Oferta pracy dodana przez: Agnieszka Wojciechowska Pro People, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Agnieszka Wojciechowska Pro People, w dniu: 2022-06-02

Pełna treść ogłoszenia:

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Serwisant ds. sanitacji instalacji piwnych

miejsce pracy: Jelenia Góra

Zadania na stanowisku:

  • obsługa i serwis techniczny instalacji piwnych
  • przeprowadzanie bieżących napraw sprzętu i nowych instalacji/demontaży
  • wsparcie imprez masowych z zakresu instalacji piwnych
  • prowadzenie szkoleń personelu w lokalach z zakresu obsługi instalacji piwnych
  • sporządzanie dokumentacji z wykonanych czynności

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie rekomendowane techniczne
  • zmysł techniczny
  • samodzielność w działaniu oraz dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość charakterystyki branży gastronomicznej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UZ z ZUS
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy
  • telefon, tablet

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV poprzez kliknięcie w link rekrutacyjny lub mailowo na podany adres w treści wpisując nazwę stanowiska oraz lokalizację.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Wynagrodzenie: 3500 netto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: agnieszka.wojciechowska@pro-people.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJeleniaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty