Praca biurowa, j. niemiecki, wsparcie klienta, międzynarodowy zespół

Oferta pracy dodana przez: Sales T Works, w kategorii: Obsługa klienta

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Sales T Works, w dniu: 2019-11-27

Pełna treść ogłoszenia:

T-WORKS to firma wspierająca realizację procesów biznesowych dla klientów zagranicznych.
Obecnie poszukujemny osoby, której głównym zadaniem będzie praca w zakresie wsparcia klienta w jezyku niemieckim.

Praca w biurze w centrum Jeleniej Góry.

Podstawowy zakres obowiązków:
- przedsprzedażowa oraz posprzedażowa obsługa klientów
- obsługa systemu CRM oraz wybranych elementów platformy ERP,
- kontakt z klientami poprzez platformę Amazon,
- realizacja reklamacji
- współpraca z zespolem niemieckim

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego.
- odpowiedzialność,
- sprawne pisanie na klawiaturze,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
- umiejętność wyszukiwania informacji,
- dobra komunikatywność (umiejętność zrozumienia klienta oraz klarownego i uprzejmego przekazywanie informacji),
- chęć do nauki,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/E-Commerce

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku
- szkolenia
- umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
- elastyczne godziny pracy
- przyjazną atmosferę,
- możliwa również praca w niepełnym wymiarze czasu

Osoby zainteresowane prosimy o telefon i/lub przesyłanie CV z danymi kontaktowymi.
Kontakt tel możliwy w godz. 13.30-20.30

W nadsyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 923 ze zm.

email: sales@t-works.pl
tel: 505779314

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 505779314, E-mail: sales@t-works.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJeleniaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty