Serwisant sieci teletechnicznych

Oferta pracy dodana przez: HR Partner , w dniu: 2021-06-23

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pow. karkonoski

Obowiązki:

- montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych
- budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń
- wykonywanie instalacji światłowodowych
- usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych

Wymagania:

- mile widziane osoby, które ukończyły liceum/technikum informatyczne lub pokrewne
- prawo jazdy kat. B
- zdolności manualno-techniczne
- motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
- dyspozycyjność
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
- praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
- pracę w przyjaznym zespole serwisowym
- wynagrodzenie zasadnicze w okresie próbnym 2800-2900 brutto

-wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym
-bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, dofinansowanie do wczasów i kolonii

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj wysyłając CV!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk-Małkowską, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Wynagrodzenie: 2800 brutto w okresie próbnym

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 799089912, E-mail: aplikacje@partnerhr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJeleniaGóra.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty